Apartamento De Frente Ao Mar - Centro
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apartamento De Frente Ao Mar - Centro Peruíbe van 59 m², gesitueerd slechts 450 meter verwijderd van het Peruibe Aquarium en het The Center Peruibe beach, biedt uitzicht op de zee. Het 1-slaapkamer appartement beschikt over Wi-Fi, samen met een privéparkeerplaats voor gasten, die met de auto reizen.
Het appartement ligt in de buurt van Praca Ambrosio Baldim, terwijl de gemeentelijke vismarkt op 8 minuten wandelen ervandaan is gevestigd. Het Arpoador Strand ligt op 3 km afstand van de 1-badkamer accommodatie.
Apartamento De Frente Ao Mar - Centro biedt een complete keuken met alle benodigde toestellen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Privéstrand
- Rookdetectors
- Brandblussers
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van dit strand Apartamento De Frente Ao Mar - Centro?
Gasten van dit strand Apartamento De Frente Ao Mar - Centro kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Praca Ambrosio Baldim, op wandelafstand van circa 7 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Prainha De Peruíbe (2 km) en Praça Flórida (2,1 km). - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento De Frente Ao Mar - Centro?
Apartamento De Frente Ao Mar - Centro heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Is Wi-Fi gratis in dit strand Apartamento De Frente Ao Mar - Centro?
In dit strand Apartamento De Frente Ao Mar - Centro is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento De Frente Ao Mar - Centro?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento De Frente Ao Mar - Centro verblijven.